Ability Tercüme- Servizi di traduzione, localizzazione, globalizzazione

Çeviri ve bölgeselleştirme hizmetleri

metin tercümesi, web sayfa tercümesi, yazılım bulma


 


Tercüme büromuzla işinizdeki arkadaşlarınızı bulun!

 

 

     Aşağıdaki alanlarda en iyi kalitede hizmet veriyoruz:

 • METİN VE BELGE TERCÜMESİ
  Ana çalışma metodumuzla, ardışık safhalar halinde, çeviri bölgesinin özelliklerine göre, her zaman ana dilde çevirmen, editör, pazarlama ve haberleşme danışmanı kullanılır. Her projenin hedefi dile özgü nitelikleri kullanmak ve etkinliği sağlamaktır. İşimizde ana dile karşılık yabancı dildeki uzmanlar ve dilbilimcilerin işbirliğiyle işinizin daha da gelişmesine gayret ediyoruz. Her projede hedef doğruluktur.
 • WEB SAYFA ÇEVİRİSİ VE BÖLGESELLEŞTİRME
  Web sayfa çevirisi bölgeselleştirme, profesyonel tecrübeli Web tasarım ve yazım, Internet pazarlama, geliştirme ve arama motorlarına yükleme, Web yazım, web metin çevirileri ve bölgeselleştirme konusunda tecrübeli profesyonel ekiple Web sayfa çevirisinde belirli bir tecrübemiz var. Web sayfanızı istediğiniz dile çevirebiliriz, güncelleyip uzman dilbilimci ve yazılımcıların gayretleriyle hedeflerinize daha çabuk ulaşabilirsiniz, kendi web sayfanızdan sunucunuz yada ftp ile direkt olarak güncelleyebilirsiniz.
 • YAZILIMLARIN BÖLGELERE GÖRE ÇEVİRİLERİ
  İhtiyacınıza tam uygun yazılım mı arıyorsunuz, profesyonel ekip emrinize amade, pazarlama ve yayın, tümü tecrübeli programcılarla en güzel web sayfanız hazır.
 • DÜNYANIN HER YERİNE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ
  Başarılı şekilde küreselleşmeye ayak uydurmak için, web sayfalarınızın daha etkin olması için, web sayfa çevirisi ve danışmanlık hizmetleri veriyoruz. Internet pazarlama, dünya çapında uzman arama hitap etmek istediğiniz bölgeye göre dil hizmetine imtiyazlı yaklaşım anahtarı olabiliriz. Hedef pazarların özellik ve yapısı hakkında detaylı raporlar verilir, web sayfanızın kaydı yaptırılır ve geliştirilir.

     Her biri kendi bölgesinde dilbilimci çevirmenlerle, Ability Top Translations ve Danışmanlık dünya çapında yer almanız için bir fırsat sağlar.

 

« Evvelki sayfa                                         Fiyatlarımız »

Tercüme bürosu: Çeviri ve bölgeselleştirme hizmetleri

Valid HTML 4.01Valid CSS

Kopya hakkı © Ability Top Translations - Tercüme ve bölgeselleştirme hizmetleri

Çeviri haritası | Diğer tercüme web sayfaları