Ability Tercüme

çeviri ve danışmanlık hizmetleri:
değerlendirme metotları ve fiyatlar

Çeviri ve hizmetler


 


Çeviri büromuzla işinizi kurun!

 

 

     Çeviri değerlendirme sistemimiz hedef çeviride klavyedeki karakter ve aralık çubuğuna vuruşa dayalıdır (karakter + aralık çubuğu) böylece orijinal sayfa sayısına bakılmaz.

     Her bir tercüme ve bölgeselleştirme işi tek başına bizim için bir projedir. En ekonomik fiyata en yüksek kalite standardını size garanti eden bir teklif vermek için dikkatle mütalaa ederiz. Her iş tercüme edildiğinde önce acentemiz tarafından işlenir, kontrol ve teknik incelemesi yapılır, gönderilmeden önce tekrar kontrol edilir. Kalite amaçlı kontrol yapılır. Müşterilerimizin iletişim başarısının bizim gayretlerimizin sonucuna bağlı olduğunu biliyoruz. Müşterimiz bizden teklif istediğinde projenin idaresi için en iyi teklifimizi yapmaktan memnun olacağız. Teklifimiz derhal gönderilecektir.

     Metin halinde verilen tercüme projesinde hesaplama orijinal metindeki karakter sayısına göre hesaplanır. İşlem başına minimum ücret €100 dür. Bu demektir ki projede daha düşük karakter çıkarsa yine de € 100 ödeyeceksiniz. Daha yüksekse o zaman fiili toplam karakter üzerinden hesap yapılacaktır. Karakter sayımını MS Word dosyasında görebilirsiniz (Araçlar>Sözcük sayımı).

     Bir Web sayfa projesihedef metindeki karakter sayısı olarak hesaplanır (hem görünen hem de İsim Etiketleri, Meta Etiketler, Alt Etiketler vs.). Web sayfasına proje idaresi için € 150.- sabit ek bir fiyat eklenir. Bu idari ücret hesabında, toplam karakter ve sayfa sayısına göre ücret € 800 ü aşarsa o zaman idari ücret € 50.- olarak alınır.

     Yazılım bölgeselleştirmesi hedef metinde karakter olarak hesaplanır (Kullanıcı arabirimi, Yardım dosyaları, lokal açılımlar, sayfa yazılım elementleri vs.). Tekrar, € 150.- proje idari ücreti alınır ve €800 ü aşan tutar çıkarsa idari ücret € 50 alınır.

     Danışmanlık hizmetleri (Web pazar analizi, rakip analizi, arama motorlarına ve sözlüklere kaydolma pazar cinsine göre ayrıca ücretlendirilir. Hedef diller ve verilen hizmetin özellikleri için minimum € 250 alınır. Bizden teklif istediğinizde ihtiyaçlarınızı inceleyeceğiz ve en iyi teklifi hazırlayacağız.

 

« Evvelki sayfa                                         Çeviri Teklif İstekt »

Tercüme bürosu: Çeviri ve bölgeselleştirme hizmetleri

Valid HTML 4.01Valid CSS

Kopya hakkı © Ability Top Translations - Tercüme ve bölgeselleştirme hizmetleri

Çeviri haritası | Diğer tercüme web sayfaları