Ability Top Translations - tulkošanas, lokalizācijas un globalizācijas pakalpojumi

Tulkošana, lokalizācija, globalizācija

Tulkošana un lokalizācija


 


Lokalizējiet savu biznesu ar mūsu aģentūras palīdzību!

 

 

     Mums ir visas iespējas piedāvāt jums augstākās kvalitātes pakalpojumus dažādu tekstu tulkošanā, kā arī dokumentu tulkošanā, mājaslapu tulkošanā, programmatūras lokalizācijā un konsultācijās par globalizāciju: mūsu operatīvie centri atrodas Itālijā, Krievijā un Filipīnās, mums ir plaša profesionālu tulkotāju izvēle un aģentūras kvalitātes kontroles dienests, kas veic pabeigto darbu noslēdzošo kvalitātes pārbaudi.

     Mēs varam apmierināt visas jūsu vajadzības globālā mērogā, kļūstot par jūsu ekskluzīvo partneri globalizācijas jautājumos. Profesionāļu komanda, kas apvieno tulkotājus, redaktorus, korektorus, programmētājus, lokalizācijas un globalizācijas speciālistus, tirgzinības un SEM/SEO ekspertus, par ļoti mērenām cenām nodrošinās jūsu biznesam globālu ievērību, palielinās jūsu produkcijas un pakalpojumu pievilcību starptautiskajā tirgū.

     Mums ir profesionāli tulkotāji visās valodu kombinācijās, kas ietver galvenās starptautiskās saziņas valodas: itāliešu, franču, angļu, vācu, spāņu, portugāļu, zviedru, dāņu, holandiešu, norvēģu, poļu, krievu, igauņu, latviešu, rumāņu, grieķu, turku, arābu, ebreju, tagalogu-filipiniešu, japāņu, ķīniešu, korejiešu. Papildus tam, lai apmierinātu jūsu vajadzības, mēs piesaistām projektu izpildē kvalificētus ārštata tulkotājus daudzās citās valodu kombinācijās.

Ability Top Translations: jūsu ideālais partneris jaunu tirgu apgūšanai  

Mēs ne tikai tulkojam,

mēs noliekam jūsu

priekšā visu pasauli,

darot tai zināmas jūsu idejas

 

Tulkošanas aģentūra: tulkošanas un lokalizācijas pakalpojumi

Valid HTML 4.01 Valid CSS

Copyright © Ability Top Translations - Tulkošanas un lokalizācijas pakalpojumi

Tulkojumu karte | Citi tulkošanas saiti