Ability Top Translations - tulkošanas, lokalizācijas un globalizācijas pakalpojumi

Tulkošanas aģentūra

Tulkošana un lokalizācija


 


Lokalizējiet savu biznesu ar mūsu tulkošanas aģentūras palīdzību!

 

 

     Ability Top Translations ir viena no pirmajām tulkošanas aģentūrām, kas visus tulkošanas, lokalizācijas un globalizācijas pakalpojumus sniedz tikai Internetā. Mūsu tulkotājiem un konsultantiem tulkojuma valoda ir dzimtā, tulkojamā teksta valodu viņi pārvalda pilnībā, bez tam viņi ir profesionāļi daudzās nozarēs. Katru tulkošanas, lokalizācijas vai globalizācijas konsultēšanas projektu realizē speciāli izveidota darba grupa, tā nodrošinot optimālus lingvistiskos un tehniskos rezultātus.

     Mūsu tulkošanas aģentūras mērķis ir nodrošināt klientam visas tās priekšrocības, ko sniedz firma ar plašu starptautisku speciālistu tīklu, lai klientam nebūtu jāstrādā ar daudzām nesaistītām tulkošanas aģentūrām. Mēs piedāvājam kvalitāti, cenai atbilstošus risinājumus un pilnīgu projekta vadību par cenām, kas ir zemākas nekā vairumam Rietumeiropas aģentūru, kā arī neatkarīgajiem tulkotājiem. Mūsu koordinācijas centri darbojas kā efektīvi starpnieki starp klientu un viņa projektā iesaistītajiem tulkotājiem un konsultantiem, tā dodot mums iespēju uzņemties vissarežģītākos lokalizācijas un internacionalizācijas darbus.

     Ability Top Translations ir ideāls partneris dokumentu tulkošanai, rokasgrāmatu, tehnisko un zinātnisko tekstu tulkošanai, internacionalizācijai un programmatūras lokalizēšanai, mājaslapu tulkošanai un konsultācijām par lokalizāciju un globalizāciju: vai tie ir sīki tulkošanas darbiņi vai lieli lokalizācijas projekti daudzās valodās, mēs nodrošinām elastību, efektivitāti, zemas cenas un patiesu atdevi darbā. Kļūstiet par pilnvērtīgu globālās ekonomikas līdzdalībnieku, apgūstot jaunus tirgus un piesaistot jaunus klientus ar mūsu tulkošanas un lokalizācijas pakalpojumu palīdzību.

 

Tulkošanas aģentūra: tulkošanas un lokalizācijas pakalpojumi

Valid HTML 4.01 Valid CSS

Copyright © Ability Top Translations - Tulkošanas un lokalizācijas pakalpojumi

Tulkojumu karte | Citi tulkošanas saiti