Ability Top Translations - tulkošana, lokalizācija, globalizācija

Tulkošanas un lokalizācijas pakalpojumi:
novērtēšanas paņēmieni un cenas

Tulkošanas un lokalizācijas pakalpojumi


 


Lokalizējiet savu biznesu ar mūsu tulkošanas aģentūras palīdzību!

 

 

     Mūsu tulkošanas darbu novērtēšanas sistēma pamatojas uz klaviatūras piesitienu (zīmes + intervāli) uzskaiti oriģināltekstā, ja to var analizēt ar datoru, vai arī tulkojumā, ja sākotnējais teksts nav elektroniskā formatā. Tā ir sevišķi izdevīga klientam, jo ir jāmaksā precīzi tikai par padarīto darbu, neatkarīgi no lokalizējumā materiāla lappušu vai failu skaita.

     Katrs tulkošanas vai lokalizācijas darbs mums ir atsevišķs projekts, kura relatīvo sarežģītību mēs rūpīgi novērtējam, lai aprēķinātu izmaksas, kas nodrošina visaugstāko darba kvalitāti par klientam visizdevīgāko cenu. Katrs mūsu darbs ietver tulkošanu, neatkarīgu recenzēšanu un tehnisko kontroli, kā arī noslēdzošo kvalitātes kontroli aģentūrā, pirms tas tiek nodots klientam. Mēs pievēršam sevišķu uzmanību kvalitātei, jo apzināmies, ka mūsu klientu panākumi komunikācijā ir atkarīgi no mūsu pūlēm. Pieprasiet no mums aprēķinu, un mēs ar prieku piedāvāsim jums vislabāko cenu par jūsu projekta veikšanu.

     Teksta tulkošanas projekts tiek novērtēts pēc rakstu zīmju skaita oriģināltekstā, taču tā minimālā cena ir € 100.- par projektu. Tas nozīme, ka gadījumā, ja izmaksas pēc zīmju skaita ir mazākas, jums būs jāmaksā € 100, bet ja lielākas - jūs maksāsiet pēc patiesā kopējā zīmju skaita. Ja jūsu teksts ir MSWord fails, jūs varat viegli noteikt klaviatūras piesitienu skaitu dokumentā, izmantojot MSWord vārdu skaitītāju rakstu zīmju un intervālu kopējā skaita uzrādīšanai.

     Mājaslapas lokalizācijas projektu novērtē pēc zīmju skaita oriģināltekstā (kā redzamo, tā arī virsraksta tagos, metatagos u.c. tagos ietverto), ar noteiktu papildmaksu par katru lapu, kā arī vienreizēju € 150.- maksu par projekta vadīšanu. Šī maksa par projekta vadīšanu tiek samazināta līdz € 50.- projektiem, kuru kopējās izmaksas (saskaitot zīmju un lapu izmaksas) pārsniedz € 800.

     Programmatūras lokalizāciju novērtē pēc zīmju skaita oriģināltekstā (lietotāja interfeisā, palīga failos, lokalizācijas virknēs, pakotnes elementos, u.c.). Arī šiem projektiem par vadību ir paredzēta vienreizēja maksa € 150.- apmērā, kas tiek samazināta līdz € 50.- projektiem, kuru kopējās izmaksas pārsniedz € 800.

     Konsultāciju pakalpojumi (e-biznesa analīze, konkurentu analīze, piesaiste meklētājiem un direktorijiem) tiek novērtēti dažādi, atkarībā no tirgus sektora, mērķvalodas un pakalpojuma rakstura, sākot ar minimālo cenu € 250. Pieprasiet no mums aprēķinu un mēs ar prieku iztirzāsim jūsu vajadzības un piedāvāsim jums vispieņemamāko cenu.

 

Tulkošanas aģentūra: tulkošanas un lokalizācijas pakalpojumi

Valid HTML 4.01 Valid CSS

Copyright © Ability Top Translations - Tulkošanas un lokalizācijas pakalpojumi

Tulkojumu karte | Citi tulkošanas saiti