Ability Top Translations - tulkošanas, lokalizācijas un globalizācijas pakalpojumi

Pārskats par
tulkošanas un lokalizācijas pakalpojumiem

tekstu tulkošana, tīmekļa saitu tulkošana, programmatūras lokalizēšana


 


Lokalizējiet savu biznesu ar mūsu tulkošanas aģentūras palīdzību!

 

 

     Pateicoties mūsu plašajam līdzstrādnieku tīklam un struktūrai, kas pilnībā integrēta Internetā, mums ir lieliskas iespējas piedāvāt jums augstākās kvalitātes pakalpojumus šādās jomās:

 • TEKSTU UN DOKUMENTU TULKOŠANA
  Atkarībā no lokalizējamā teksta sarežģītības, mūsu darbs notiek vairākos posmos, kas sākas ar tulkojumu dzimtajā valodā, pēc vajadzības iesaistot tulkojuma rediģēšanā attiecīgās nozares speciālistus, literāros redaktorus, paredzētā tirgus marketinga un komunikāciju konsultantus. Katra projekta mērķis ir pieskaņot attiecīgās publikācijas valodu un stilu tam tirgus sektoram, kuram ir paredzēts tulkotais teksts. Tieši atšķirība starp vienkārši "pārceltu" tekstu un pilnīgu satura lokalizāciju var izmainīt jūsu vēstījuma ietekmību. Mēs to pilnībā apzināmies, un tieši tā ir papildu vērtība, ko mēs piedāvājam klientiem mūsu tekstu tulkošanas pakalpojumā.
 • MĀJASLAPU TULKOŠANA UN LOKALIZĀCIJA
  Mums ir īpaša pieredze mājaslapu tulkošanā un lokalizēšanā. Mums ir profesionāļu komanda ar pieredzi mājaslapu dizainā un satura veidošanā, interneta marketingā, lapu popularizēšanā un sasaistē ar meklētājiem, Web programmēšanā, un mājaslapu teksta internacionalizēšanā un lokalizēšanā. Mēs spējam pārtulkot un lokalizēt jūsu mājaslapu , strādājot tiešsaistē ar mūsu virtuālo "darbnīcu", no kuras gatavais produkts pakāpeniski tiek nogādāts tieši jūsu serverī ar ftp, izsniedzot jums pabeigtu un pilnībā funkcionējošu produktu, kas ir gatavs publicēšanai un popularizēšanai, ar izveidotām strukturālām saitēm starp lapām.
 • PROGRAMMATŪRAS LOKALIZĒŠANA
  Mēs piedāvājam kvalitatīvu programmatūras lokalizēšanu , ko veic izplatītākās programmēšanas valodas pārvaldoša profesionāļu komanda, internacionalizējot un lokalizējot tekstus, sagatavojot marketinga un publicitātes materiālus.
 • PAKALPOJUMI GLOBALIZĀCIJAS JAUTĀJUMOS
  Mēs piedāvājam konsultāciju pakalpojumu kopu, kas papildina un pilnīgo mūsu mājaslapu tulkošanas un lokalizēšanas pakalpojumus, dodot jums iespēju izstrādāt efektīvu un mērķtiecīgu stratēģiju tiešsaistes pakalpojumiem, lai sekmīgi atbildētu globalizācijas izaicinājumam. Mūsu interneta marketinga, globalizācijas un meklētāju piesaistes eksperti sagādās jums zelta atslēdziņu no durvīm, kas ved jūs pasaules valodu tirgū, kuru jūs gribat uzrunāt. Viņi izpētīs jūsu paredzamo tirgu raksturu un uzbūvi, sagatavos par tiem sīkus ziņojumus, izpētīs jūsu lokalizēto mājaslapu un veiks tās reģistrāciju, reklamēšanu un izplatīšanu.

     Mūsu unikālais līdzstrādnieku tīkls daudzās valstīs ar specifisku pieredzi savā ģeogrāfiskajā un lingvistiskajā vidē ir garantija to pakalpojumu kvalitātei, ko var piedāvāt tikai Ability Top Translations, kļūstot par jūsu ekskluzīvo partneri globalizācijā.

 

Tulkošanas aģentūra: tulkošanas un lokalizācijas pakalpojumi

Valid HTML 4.01 Valid CSS

Copyright © Ability Top Translations - Tulkošanas un lokalizācijas pakalpojumi

Tulkojumu karte | Citi tulkošanas saiti