Ability Top Translations - Tõlke-, kohandamis- ja globaliseerimisteenused

Tõlkimine, kohandamine, globaliseerimine

Tõlkimine ja kohandamine


 


Lokaliseerige oma äritegevus meie büroo abiga!

 

 

Ability Top Translations on professionaalide võrgustik, mis pakub täismahus tõlke-, kohandamis- ja globaliseerimise alaseid nõustamisteenuseid firmadele, mis soovivad saada maksimaalselt osa globaalsest majandusest uute turgude vallutamise ja oma klientidega suhtluse parandamise kaudu.

     Me oleme täiesti võimelised pakkuma kõrgkvaliteetseid teenuseid tekstide tõlkimiseks ja dokumentide tõlkimiseks, veebilehtede tõlkimiseks, tarkvara kohandamiseks ning globaliseerimise alaseid nõustamisteenuseid: meil on teeninduskeskused Itaalias, Venemaal ja Filipiinidel, lai valik professionaalseid tõlkijaid meie käsutuses ja kvaliteediosakond, mis teostab lõplikku kvaliteedikontrolli kõigi valminud tööde üle.

     Me võime kanda hoolt kõigi teie vajaduste eest globaalsel tasandil, hakates teie globaliseerumispartneriks. Professionaalide meeskond, mis koosneb tõlkijatest, tehnilistest ja sisulistest toimetajatest, tarkvara arendajatest, lokaliseerimis- ja globaliseerimisspetsialistidest, marketingi ja interneti otsimootorite turunduse ekspertidest, annab teie firmale globaalse tuntuse ning parandab teie toodete ja teenuste nähtavust rahvusvahelisel turul äärmiselt konkurentsivõimeliste hindade eest.

     Meie professionaalsed tõlkijad on võimelised toime tulema kõigi keelekombinatsioonidega olulisemates rahvusvahelistes keeltes: itaalia, prantsuse, inglise, saksa, hispaania, portugali, rootsi, taani, hollandi, norra, poola, vene, eesti, läti, rumeenia, kreeka, türgi, araabia, heebrea, tagalogi-filipiini, jaapani, hiina ja korea keeles. Veelgi enam, vastavalt teie vajadustele palkame me kõrgtasemel tõlkijaid teisi keelekombinatsioone eeldavate projektide jaoks.

Ability Top Translations: teie ideaalne partner uute turgude vallutamiseks  

Me ainult ei tõlgi

me pakume teile kogu maailma

vahendades teie ideesid

 

Teavet meie firma kohta »

Tõlkebüroo: tõlke- ja kohandamisteenused

Valid HTML 4.01Valid CSS

Sama lehekülg teistes keeltes

Copyright © Ability Top Translations - tõlke- ja kohandamisteenused

Tõlkekaart | Muud tõlkimisalased leheküljed