Ability Top Translations - Tõlke-, kohandamis- ja globaliseerimisteenused

Tõlkebüroo

Tõlkimine ja kohandamine


 


Lokaliseerige oma äritegevus meie tõlkebüroo abiga!

 

 

     Ability Top Translations on üks esimesi täielikult veebipõhiseid tõlkebüroosid, mis pakub tõlke-, kohandamis- ja globaliseerumisteenuseid. Me kasutame tõlkijaid ja konsultante, kes kõnelevad sihtkeelt emakeelena, on tõlgitava keele osas täielikult bilinguaalsed ja kellel on ametialaseid oskusi mitmetes valdkondades. Iga tõlke-, kohandamis- või globaliseerimise alase konsultatsiooni projekti juhib ja teostab selleks spetsiaalselt määratud töögrupp, et tagada optimaalsed keelelised ja tehnilised tulemused.

     Meie tõlkebüroo missiooniks on pakkuda meie klientidele kõiki eeliseid, mida tagab töö rahvusvahelises võrgustikus ning mitte tegeleda üksikute tõlkijatega. See võimaldab pakkuda kvaliteetseid, soodsa hinnaga lahendusi ja täielikku projektihaldust hindade eest, mis on madalamad enamuse Lääne tõlkebüroode ja isegi individuaalsete tõlkijate hindadest. Meie juhtimiskeskused toimivad niisiis kaasaegsete liidestena meie klientide ning tõlkijate ja konsultantide vahel, kes töötavad meie projektidega, võimaldades meil vastu võtta ka kõige keerukamaid ülesandeid lokaliseerimise ja internatsionalise vallas.

     Ability Top Translations on teile ideaalne partner käsiraamatute, tehniliste ja teaduslike tekstide ning dokumentide tõlkimisel ja rahvusvaheliseks muutmisel, tarkvara kohandamisel, veebilehtede tõlkimisel ja kohandamisel ning teile globaliseerimise alaste konsultatsioonide andmisel: väikestest tõlgetest suurte mitmekeelsete kohandamisprojektideni pakume me paindlikkust, efektiivsust, madalaid kulusid ja tõelise innukusega tehtud tööd. Saage maksimaalselt osa globaalsest majandusest, vallutades uusi turge ja parandades suhtlust oma klientidega meie tõlke- ja kohandamisteenuseid kasutades.

 

« Eelmine lehekülg                                         Meie teenused »

Tõlkebüroo: tõlke- ja kohandamisteenused

Valid HTML 4.01Valid CSS

Sama lehekülg teistes keeltes

Copyright © Ability Top Translations - tõlke- ja kohandamisteenused

Tõlkekaart | Muud tõlkimisalased leheküljed