Ability Top Translations - Tõlke-, kohandamis- ja globaliseerimisteenused

Päringuvorm:
tõlke-, kohandamis- ja globaliseerimisteenused

Tõlkimine ja kohandamine


 


Lokaliseerige oma äritegevus meie tõlkebüroo abiga!

 

 

     Võtke meiega ühendust personaalse pakkumise saamiseks ja andke meile teavet oma tõlke- või kohandamisprojekti või nõustamisvajaduse kohta: me saadame teile meelsasti oma parima pakkumise, kaaludes hoolikalt teie vajadusi ja nõudeid. Meie ülesanne on pakkuda teile kõige kõrgemat kvaliteeti kõige taskukohasemate hindade eest.

     Täitke allpool toodud vorm, andes nii palju teavet kui võimalik. Teiega võtab peatselt ühendust keegi meie personalist, et arutada projekti teiega isiklikult. Tärniga märgitud väljad (*) on täitmiseks kohustuslikud ja te ei saa andmeid edastada ilma neid välju täitmata.

Palun pange tähele: meie personal oskab lugeda ja vastata päringutele inglise, prantsuse, hispaania, itaalia ja vene keeles. Seepärast palume teil täita vormi väljad ühes mainitud keeltest ja valida viimasest rippmenüüst, mis keeles te soovite saada vastuse.

Päringuvorm tõlke- ja kohandamisteenuste jaoks
Kontaktandmed
Firma:
Kontaktisik: *
Telefon: *
E-post: *
Riik: *
Te olete...*
Palun valige järgnevas menüüs antud kategooriatest sobiv.
Päringuvorm tõlke- ja kohandamisteenuste jaoks
Projekti andmed
Projekti tüüp: *
Algkeel:
Sihtkeel/turg:
Tõlke- ja kohandamisteenused
Täiendav teave projekti kohta
Tõlgitava teksti sõnade/tähtede arv, kohandatava veebilehe aadress (URL), kohandatava tarkvara spetsiifilised näitajad, erisoovid... Mida täpsemaid andmeid te oma projekti kohta edastate, seda detailsema pakkumise saame teile koostada.
Pakkumise küsimine
Meie teenindav personal oskab lugeda ja vastata teie päringutele inglise, prantsuse, hispaania, itaalia ja vene keeles. Kontrollige, et olete täitnud tühjad väljad ühes nendest keeltest ja valige keel, milles soovite saada vastuse.
Kui te ei ole keelt valinud, vastame inglise keeles

Tõlke- ja kohandamisteenused
Selles vormis sisalduvat teavet käsitletakse konfidentsiaalsena ja see ei kuulu avaldamisele või levitamisele kolmandatele osapooltele, vaid leiab kasutust ainult Ability Top Translations'i poolt teie poolt meie teenuste kohta esitatud päringule vastamisel.

  
Tõlketeenused

 

« Eelmine lehekülg                                         Kontaktandmed »

Tõlkebüroo: tõlke- ja kohandamisteenused

Valid HTML 4.01Valid CSS

Sama lehekülg teistes keeltes

Copyright © Ability Top Translations - tõlke- ja kohandamisteenused

Tõlkekaart | Muud tõlkimisalased leheküljed